24

Kas

NEFİS DÖNER MENÜLERİ

NEFİS DÖNER MENÜLERİ
Kebaplar Türk mutfağında özel yer edinmiş nefis et döner ve yemekleridir. Dana etinin öne çıktığı kebap türlerinin ızgarada kızarınca yaydığı nefis koku bile kebabın eşsiz tadına hazırlık yaparken bizleri heyecanlandırır.

 

Hele bu kebap döner olursa, bu damak zevkini hiçbir başka tatta bulamazsınız. Bir kebap türü olan dönerler halkımız tarafından çok sevilmektedir. Firmamızın nefis döner menüleri ise, tamamen kendine özgü bir marka hissini damağınızda bırakacaktır.
Döner sadece Türkiye’de değil, gurbetçi vatandaşlarımız sayesinde Almanya gibi Batı Avrupa ülkelerinde de makbul bir lezzet olarak meşhurdur. Dönerin tarihi ise 150 yıl öncesine kadar uzanır. Türkiye’de keşfedilerek yine vatandaşlarımızın gayretleriyle dünyaya yayılmıştır. Dönerler et döner ve tavuk olarak iki tarzda yapılmaktadır.
Firma olaraksa, İstanbul Fatih,Fevzi paşa Bulvarında hizmet sunmaktayız. Yerimiz çok meşhur olup örneğin vatandaşlarımız Pendik gibi uzak yerlerden bile buraya uğrayıp lezzetli dönerlerimizden tatmaktadırlar. Aynı şekilde Kaynarca veya farklı semtlerden gelen müşterilerimiz memnuniyet içinde işyerimizden ayrılmaktadır.

 

Değerli müşterilerimize farklı menüler de hazırlamaktayız. Örneğin özel soslu sebzeli döner bunlardan biridir. Ana menü listemiz ise; döner, iskender, özel porsiyon döner .
Sitemizden online randevu vermeniz de mümkündür. Döner İstanbul‘dan Çok memnun kalacaksınız.

By doneristanbul|Genel|0 comment

Leave a Comment