Döner İstanbul

14

Meşhur Döner Restoranı “Döner İstanbul”

MEŞHUR ET DÖNER

Ülkemizin yöresel tatlarından olan döner yurdun hemen hemen her serinde başarı ile yapılan en sevilen lezzetlerden biridir. Et döner ilk olarak Kastamonu ilinde yapılmaya başlansa da su an Hatay, Adana, Gaziantep ve İstanbul gibi iller döneri ile meşhur olan iller arasındadır. Soslu sebzeli gibi birçok çeşidi olan dönerin yapımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

 

Et kuzu ya da tavuk eti olmalıdır. Aynı zamanda etler bir çengele dizilerek odun ateşinde döndürülmek sureti ile pişirilmelidir. Böylece daha lezzetli bir döner elde edilmiş olunmaktadır. Döner tüketimi ve en lezzetli dönerlerin yapımı ile ünlü olan şehirlerin başında İstanbul gelir.

 

Döner İstanbul olarak helal kesim ve sağlıklı üretim koşullarına dikkat edilerek dönerler hazırlanmaktadır. Farklı beğenilere dikkat edilerek döner yapılmakta her müşterinin damak tadına hitap edilmeye çalışılmaktadır.

 

Anadolu yakası Pendikte restoran arıyorsanız, Döner İstanbul‘a mutlaka uğramalısınız.

 

Döner İstanbul  Anadolu Yakasın’da başarı ile hizmet verilen bir döner restaurantıdır. Üretilen döner ve içeceklerin hepsinde sağlık koşullarına çok dikkat edilmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilmektedir. Bu nedenle İstanbul’un hatırı sayılır döner restoranları arasında yerini korumaktadır.

 

By doneristanbul|Genel|0 comment

Leave a Comment