Lezzetli Et Döner

16

Mar

En Lezzetli Et Döner

Döner Bizim İşimiz!

Döner, Türkiye ve Dünya’nın bir çok ülkesinde lezzetiyle kendisine hayran bırakan türklere özgü bir lezzettir. Özell Et döner etin en sevilesi halidir diyebiliriz. Sebze seven insanlar dahi bu yiyeceğe hayır diyemez. Döner ekmek arası, dürüm döner ve porsiyon olarak yenilebilen harika bir lezzettir. Döner bu özellikleriyle Türkiye’de sayılı yiyeceklerden biri olmuştur. Döner İstanbul Pendik’te aileniz ve iş toplantılarınız için ideal bir restorandır.

 

Döner İstanbul Pendik

Döner İstanbul Restoranı, et döner ile dönerin lezzet çıtasını zirveye çıkartıyor. Et döner‘in en lezzetlisi Pendikte sizleri bekliyor. Tandır ateşinde pişen lavaş ekmeği ile birlikte servis edilen muhteşem et döner sizleri bekliyor.

 

Pilav Üstü Döner

İsteğe göre dönerin yanında servis edilen pilavda dönerin olmazsa olmazlarındandır. Olmazsa olmaz değildir ama tadı ve karışımları ile daha da muhteşem bir tada sahip olur. Bu bizim ülkenin çok sevdiği bir tat olduğu için değildir. Gerçekten çok mükemmel olduğu için sunulmaktadır. Döner ister lavaş ekmeği arasında olsun ister porsiyon isterse de ekmek arasında her şekli ile çok güzeldir aslında güzel olan hazırlanan et veya tavuk dönere takılmış ve dönüp pişen etin servisidir.

 

Rezervasyon yaptırmak için tıklayın..

By doneristanbul|Genel|0 comment

Leave a Comment