Döner İstanbul Restoran Pendik

27

Nis

Döner, İstanbul’da Yenir!

Döner, İstanbul

Türklerin en çok tercih ettiği yiyecekler arasında yer alan döner oldukça çeşit içeren ve lezzetli yiyecekler arasında yer almaktadır. Et döner, ustası tarafından yapıldığı zaman lezzetine lezzet katmaktadır. Tabi ki  etin en yumuşak ve lezzetli yerleri alınıp, uygun koşullarda pişirilerek yapılmaktadır. Döner İstanbul‘da en güzel et döneri yiyeceğinizi söz veriyoruz.

 

Son zamanlarda yeni yeni üretilmeye başlanan sebzeli dönerlerde oldukça rağbet görmektedir. İsteyene lavaş ekmeği ile isteyene tombik ekmek ile birlikte servis yapılmaktadır. Baharat konusu ise döner için gerekli en güzel baharatlar kullanılarak et ile özleşmesi sağlanmaktadır.

İstanbulda Et Döner Nerede Yenir?

Et dönere en çok yakışan baharat, isot ve pul biber olmaktadır. Bol yeşillik, soğan, biber, domates ve olmazsa olmazı turşu ile servis yapılmaktadır. Döner İstanbul‘da Et döner İslami usullere uygun şekilde, helal kesim yöntemleri uygulanmış olup, tüketici kitlesinin aklında şüphe kalmamasını sağlanmaktadır. Oldukça sağlıklı koşul ve şartlarda üretilen dönerler müşterilere sunulmaktadır.

 

Döner İstanbul Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, istek ve arzularına göre dönerler servise hazırlanmaktadır. Döner İstanbul dönerin birçok farklı çeşidini sizler için üretmektedir. Pendik şubesi gibi birçok şubede sandviç döner, porsiyon döner, özel soslu dürüm döner, kaşarlı döner gibi çeşitler oldukça lezzetli görülmektedir.

Kaynarca şubesinde yanında tüketilebilecek içecekler arasında ise ayran, kola, taze sıkılmış böğürtlen suyu ve limonata suyu bulunmaktadır. İnternet üzerinden online sipariş vererek İstanbul semtlerine sipariş teslim edilmektedir.

By doneristanbul|Genel|0 comment

Leave a Comment